You are here: Home > Reklama ogólnie > Reklama tranzytowa

Reklama tranzytowa

Wiele firm, aby móc skutecznie funkcjonować na rynku musi ciągle przypominać o sobie potencjalnym klientom. Wiele z nich decyduje się na najróżniejsze formy reklamy: internetowe telewizyjne, radiowe itd. Jedną z ciekawszych form są reklamy tranzytowe. Czym one konkretnie są?
Są to wszelkiego rodzaju sposoby reklamowania się związane ze środkami transportu. Przykładem tego mogą być oklejone reklamami autobusy komunikacji miejskiej. Jej obecny udział w ogólnej sprzedaży form reklam wynosi obecnie 3, 4%. Reklama taka ma duży zasięg w konkretnych strefach np. w danym mieście czy danym powiecie itd.

 

Obecnie, od kiedy wprowadzono na rynek folie One Way Vision, które umożliwiają nie zmniejszenie widoczności w momencie ich naklejenia na szyby, takie reklamy mogą oklejać całe pojazdy, wskutek czego są bardzo widoczne dla osób, do których mają trafić. Ta forma reklamy jest atrakcyjna także ze względu na fakt, że może być bez problemów dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów, wskutek czego nadaje się do promocji najróżniejszych produktów, usług czy idei.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Doradztwo marketingowe. All rights reserved.